Skip to main content

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be

BTW: BE 0423.133.695


Filip Sneyers
Filip Sneyers
Concessiehouder
Marc De Groof
Marc De Groof
Operationeel Directeur
Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Customer Support Manager

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: said.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: said.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be
Jan Sysmans
Jan Sysmans
Manager Kwaliteit en Processen / Preventieadviseur

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be
Els Vankriekelsvenne
Els Vankriekelsvenne
Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be


Els Vankriekelsvenne
Els Vankriekelsvenne
Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Senior Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Steven Vankemmel
Senior Sales Advisor - BMW M Coordinator

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Matthias Van den Eynde
Sales Advisor
Nick Everaerts
Nick Everaerts
Junior Sales Advisor & Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
Lorenz Sneyers
Sales Advisor - ALPINA Coordinator

Telefoon: 014 49 00 44 014 49 00 44
E-mail: lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 44 014 49 00 44
E-mail: lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be


Koen Deweer
Koen Deweer
Used Car Manager

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
 Toon Seppion
Toon Seppion
Support Premium Selection



Nissim Verbist
Nissim Verbist
Fleet Ambassador

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be


Eef Martens
Eef Martens
Sales Support & Planning

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Nancy Ooms
Sales Support

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be


Astrid Peeters
Astrid Peeters
Afleveraar & Planning

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be
Eef Martens
Eef Martens
Sales Support & Planning

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be
Anouk Van Dingenen
Anouk Van Dingenen
Afleveraar & Planning

Telefoon: 014 49 00 29 014 49 00 29
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 29 014 49 00 29
E-mail: leveringen@sneyers.net.bmw.be


Geert Stroobants
Geert Stroobants
Voorbereiding Nieuwe Wagens

Garry Ceuppens
Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection

Sieben Hufkens
Sieben Hufkens
Voorbereiding Premium Selection



Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Customer Support Manager

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: said.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: said.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Steff Sameys
Customer Support Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Yossef El-Hamrani
Yossef El-Hamrani
Facturatie Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 56 014 49 00 56
E-mail: yossef.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 56 014 49 00 56
E-mail: yossef.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be
Ales Nesladek
Ales Nesladek
Facturatie - Customer Support & Waarborg

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be
Alec Schuermans
Alec Schuermans
Customer Support Advisor

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Alec.Schuermans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Alec.Schuermans@sneyers.net.bmw.be
Bram Van Rompaey
Bram Van Rompaey
Customer Support Advisor


Arthur Cornilly
Arthur Cornilly
Marketing Coordinator

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: Arthur.cornilly@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: Arthur.cornilly@sneyers.net.bmw.be


Andreas Feys
Andreas Feys
Parts & Accessories Manager

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: andreas.feys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: andreas.feys@sneyers.net.bmw.be
Wim Bluekens
Wim Bluekens
Parts & Accessories Advisor

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: wim.bluekens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: wim.bluekens@sneyers.net.bmw.be


Kristof Govaerts
Kristof Govaerts
Werkplaatsverantwoordelijke
Jef Crol
Jef Crol
Technieker

Dorus Maeyninckx
Dorus Maeyninckx
Technieker

Marc Nuyts
Marc Nuyts
Technieker

Hendrik Schmits
Hendrik Schmits
Diagnosetechnieker

Marijn Van Vlasselaer
Marijn Van Vlasselaer
Technieker

Dennis Heremans
Dennis Heremans
Technieker

Oby Verstrepen
Oby Verstrepen
Technieker

Maxim Mettens
Maxim Mettens
Technieker

Michael Thoelen
Michael Thoelen
Technieker



Marcella Snoeckx
Marcella Snoeckx
Customer Support Advisor Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be
Marcel Dexters
Marcel Dexters
Verantwoordelijke carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: marcel.dexters@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: marcel.dexters@sneyers.net.bmw.be


Paul De Laet
Paul De Laet
Team Coach

Mattia Bartolucci
Mattia Bartolucci
Carrossier

Eddy Jurgen
Eddy Jurgen
Carrossier

Gerry Winckelmans
Gerry Winckelmans
Carrossier

Wesley Blockx
Wesley Blockx
Carrossier

Jamal Abraymi
Jamal Abraymi
Carrossier

Omar Al-Mashhadani
Omar Al-Mashhadani
Carrossier

Dries Campo
Dries Campo
Carrossier

Cédric Tuerlinckx
Cédric Tuerlinckx
Carrossier



Wim Verboven
Wim Verboven
Financieel & Administratief Manager

Telefoon: 014 49 00 45 014 49 00 45
E-mail: wim.verboven@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 45 014 49 00 45
E-mail: wim.verboven@sneyers.net.bmw.be
Yasmine Wens
Yasmine Wens
Accountant

Telefoon: 014 25 49 08 014 25 49 08
E-mail: yasmine.wens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 08 014 25 49 08
E-mail: yasmine.wens@sneyers.net.bmw.be
Lise Schoovaerts
Lise Schoovaerts
Administratief medewerker

Lise.schoovaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: lise.schoovaerts@sneyers.net.bmw.be

Lise.schoovaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: lise.schoovaerts@sneyers.net.bmw.be

Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:45 - 18:30
Vr : 07:45 - 18:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00

Financiële dienst

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43

Openingsuren

Ma-Di-Do-Vr 09:00 - 16:00

Carrosserie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail carrosserie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma: 09:00 - 17:00
Di-Wo-Do: 09:00 - 17:00
Vr: 09:00 - 17:00
Nog vragen?

Nog vragen?

Neem dan snel contact met ons op!

Contacteer ons
Maak een verkoopafspraak

Maak een verkoopafspraak

Plan hier uw afspraak met één van onze verkopers in.

Maak een afspraak
Maak een service afspraak

Maak een service afspraak

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Ontdek ze hier!

Bekijk ze hier
Top