Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be

Speciale Salonopeningen:

Tijdens de salonperiode is onze showroom extra geopend op volgende tijdstippen:

Zaterdag 19 januari, 26 januari en 2 februari zijn we geopend van 09:00 tot 17:00 uur
Zondag 20 januari, 27 januari en 3 februari zijn we geopend van 10:00 tot 17:00 uur

Filip Sneyers
Filip Sneyers
Concessiehouder
Peggy Viskens
Peggy Viskens
Operationeel Directeur
Erik Vanslembrouck
Sales Manager
Tom Olieslagers
Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be
Jan Sysmans
Jan Sysmans
Verantwoordelijke Kwaliteit Primaire Processen

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be


Paul Sneyers

Marc Sneyers



Erik Vanslembrouck
Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Manager Major Accounts

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Steven Vankemmel
Verkoper Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Matthias Van den Eynde
Verkoper Nieuwe wagens / BMWi Sales Advisor
Nick Everaerts
Nick Everaerts
Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
Lorenz Sneyers
CRM Coördinator

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be
 Lenny Gebruers
Lenny Gebruers
Afleveringen nieuwe wagens

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be
Koen Deweer
Used Car Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
Wim Van Beurden
Wim Van Beurden
Premium Selection Advisor

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be
 Toon Seppion
Toon Seppion
Alg medewerker Premium Selection/Tweedehandswagens

Geert Stroobants
Geert Stroobants
Voorbereiding nieuwe wagens

Vincent Thys
Vincent Thys
Voorbereiding nieuwe wagens

Garry Ceuppens
Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection

Jamal Abraymi
Jamal Abraymi
Voorbereiding Premium Selection



Nissim Verbist
Nissim Verbist
Contactpersoon Fleet - B2B

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Manager Major Accounts

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be


Tom Olieslagers
Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be
Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Service Coördinator
Luc Govaerts
Luc Govaerts
Beheerder Klantenrelaties Naverkoop

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be
Marianne Beyens
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Steff Sameys
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Lynn Loockx
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: lynn.loockx@sneyers.net.mini.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: lynn.loockx@sneyers.net.mini.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be
Yossef El-Hamrani
Yossef El-Hamrani
Facturatie Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be


Sophie Verbiest
Sophie Verbiest
Boekhouding

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Nancy Ooms
Verkoopsadministratie

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be
Victoria Em
Verkoopadministratie

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be


Jurgen Linsen
Jurgen Linsen
Marketing Coördinator

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: jurgen.linsen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: jurgen.linsen@sneyers.net.bmw.be


Dominick Schroyens
Dominick Schroyens
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be
Andreas Feys
Andreas Feys
Magazijnmedewerker
Wim Bluekens
Magazijnier



Kristof Govaerts
Kristof Govaerts
Verantwoordelijke Werkplaats
Niel Goyvaerts
Niel Goyvaerts
Diagnosetechnieker

Carl Van Den Eynden
Carl Van Den Eynden
Technieker

Yens Siongers
Yens Siongers
Technieker

Nick Struyfs
Nick Struyfs
Technieker

Dorus Maeyninckx
Dorus Maeyninckx
Technieker

Hendrik Schmits
Hendrik Schmits
Technieker

Marc Nuyts
Marc Nuyts
Technieker

Glenn Bosmans
Glenn Bosmans
Technieker

Jasper Verstraeten
Jasper Verstraeten
Technieker

Marijn Van Vlasselaer
Marijn Van Vlasselaer
Technieker



 Bert Fillee
Bert Fillee
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be
Marcella Snoeckx
Marcella Snoeckx
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be
Ives Sneyers
Ives Sneyers
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be
Peter Van De Pol
Peter Van De Pol
Service Advisor
Paul De Laet
Paul De Laet
Teamcoach Carrosserie

Jens Van Dijck
Jens Van Dijck
Carrossier

Rik De Meulder
Rik De Meulder
Carrossier

Mattia Bartolucci
Mattia Bartolucci
Carrossier

Eddy Jurgen
Carrossier

Gerry Winckelmans
Gerry Winckelmans
Carrossier

Paul Wagemans
Paul Wagemans
Carrossier


Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : 09:00 - 13:00

Financiële dienst

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43

Openingsuren

Ma-Di-Do-Vr 09:00 - 12:00

Carrosserie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02

Openingsuren

Ma: 09:00 - 17:00
Di-Wo-Do: 08:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 16:00

Sneyers

Toekomstlaan 12 2200 Herentals
Toekomstlaan 12
2200 Herentals

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top