Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be

Filip Sneyers
Filip Sneyers
Concessiehouder
Marc De Groof
Marc De Groof
Operationeel Directeur
Erik Vanslembrouck
Erik Vanslembrouck
Sales Manager
Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
After Sales Manager
Johan Hertsens
Johan Hertsens
Finance & HR Manager
Jan Sysmans
Jan Sysmans
Manager Kwaliteit en Processen / Preventieadviseur

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be


Erik Vanslembrouck
Erik Vanslembrouck
Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Senior Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Steven Vankemmel
Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Matthias Van den Eynde
Sales Advisor
Nick Everaerts
Nick Everaerts
Junior Sales Advisor & Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
Lorenz Sneyers
Junior Sales Advisor & Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be


Koen Deweer
Koen Deweer
Used Car Manager

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
Wim Van Beurden
Wim Van Beurden
Premium Selection Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be
 Toon Seppion
Toon Seppion
Support Premium Selection



Els Vankriekelsvenne
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be
Nissim Verbist
Nissim Verbist
Fleet Ambassador

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Verantwoordelijke Naverkoop Fleet

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be


Ellen Roelants
Ellen Roelants
Verantwoordelijke Afleveringen

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: Ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: Ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be
Victoria Em
Victoria Em
Administratie Verkoop

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Nancy Ooms
Administratie Verkoop

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be


Christophe van Avermaet
Christophe van Avermaet
Afleveraar


Geert Stroobants
Geert Stroobants
Voorbereiding Nieuwe Wagens

Vincent Thys
Vincent Thys
Voorbereiding Nieuwe Wagens

Jamal Abraymi
Jamal Abraymi
Voorbereiding Premium Selection

Garry Ceuppens
Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection



Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
After Sales Manager
Marianne Beyens
Marianne Beyens
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be
Yannick Nulens
Yannick Nulens
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: yannick.nulens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: yannick.nulens@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Steff Sameys
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Didier Van Den Broeck
Didier Van Den Broeck
Service Advisor

Yossef El-Hamrani
Yossef El-Hamrani
Facturatie Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be
Robin Roels
Robin Roels
Service Advisor

Anja Noyens
Anja Noyens
Service Advisor



Nick Van de Velde
Nick Van de Velde
Marketing coördinator

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: Nick.Van-De-Velde@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: Nick.Van-De-Velde@sneyers.net.bmw.be


Dominick Schroyens
Dominick Schroyens
Parts & Accessories Manager

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be
Wim Bluekens
Wim Bluekens
Parts & Accessories Advisor

Andreas Feys
Andreas Feys
Parts & Accessories Advisor


Kristof Govaerts
Kristof Govaerts
Werkplaatsverantwoordelijke
Nick Struyfs
Nick Struyfs
Assistent Werkplaatsverantwoordelijke

Niel Goyvaerts
Niel Goyvaerts
Verantwoordelijke Diagnose

Glenn Bosmans
Glenn Bosmans
Technieker

Jef Crol
Jef Crol
Technieker

Dorus Maeyninckx
Dorus Maeyninckx
Technieker

Marc Nuyts
Marc Nuyts
Technieker

Hendrik Schmits
Hendrik Schmits
Technieker

Steven Van Gorp
Steven Van Gorp
Technieker

Marijn Van Vlasselaer
Marijn Van Vlasselaer
Technieker

Jasper Verstraeten
Jasper Verstraeten
Diagnosetechnieker

Elias Vanbrussel
Elias Vanbrussel
Diagnosetechnieker



Stef De Jong
Stef De Jong
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: Stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: Stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be
Marcella Snoeckx
Marcella Snoeckx
Service Advisor Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be


Paul De Laet
Paul De Laet
Team Coach

Mattia Bartolucci
Mattia Bartolucci
Carrossier

Rik De Meulder
Rik De Meulder
Carrossier

Eddy Jurgen
Eddy Jurgen
Carrossier

Jens Van Dijck
Jens Van Dijck
Carrossier

Paul Wagemans
Paul Wagemans
Carrossier

Gerry Winckelmans
Gerry Winckelmans
Carrossier



Johan Hertsens
Johan Hertsens
Finance & HR Manager
Ils Govaerts
Ils Govaerts
Financiën

Liesbeth Vervoort
Liesbeth Vervoort
Personeelszaken

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-Mail: Liesbeth.vervoort@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-Mail: Liesbeth.vervoort@sneyers.net.bmw.be

Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : 09:00 - 13:00

Financiële dienst

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43

Openingsuren

Ma-Di-Do-Vr 09:00 - 12:00

Carrosserie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02

Openingsuren

Ma: 09:00 - 17:00
Di-Wo-Do: 08:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 16:00

Sneyers

Toekomstlaan 12 2200 Herentals
Toekomstlaan 12
2200 Herentals

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top