Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be


Filip Sneyers
Filip Sneyers
Concessiehouder
Marc De Groof
Marc De Groof
Operationeel Directeur
Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Customer Support Manager
Jan Sysmans
Jan Sysmans
Manager Kwaliteit en Processen / Preventieadviseur

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be


Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Senior Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Steven Vankemmel
Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Matthias Van den Eynde
Sales Advisor
Nick Everaerts
Nick Everaerts
Junior Sales Advisor & Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
Lorenz Sneyers
Junior Sales Advisor & Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be


Koen Deweer
Koen Deweer
Used Car Manager

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
Wim Van Beurden
Wim Van Beurden
Premium Selection Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be
Jorne Geukens
Jorne Geukens
Premium Selection Sales Advisor

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: jorne.geukens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: jorne.geukens@sneyers.net.bmw.be
 Toon Seppion
Toon Seppion
Support Premium Selection



Els Vankriekelsvenne
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be
Nissim Verbist
Nissim Verbist
Fleet Ambassador

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be


Ellen Roelants
Ellen Roelants
Verantwoordelijke Afleveringen

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Nancy Ooms
Administratie Verkoop

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be
Chelsey Van Limbergen
Sales Support


Astrid Peeters
Afleveraar

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: astrid.peeters@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: astrid.peeters@sneyers.net.bmw.be


Geert Stroobants
Geert Stroobants
Voorbereiding Nieuwe Wagens

Vincent Thys
Vincent Thys
Voorbereiding Nieuwe Wagens

Jamal Abraymi
Jamal Abraymi
Voorbereiding Premium Selection

Garry Ceuppens
Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection



Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Customer Support Manager
Marianne Beyens
Marianne Beyens
Customer Support Advisor & Coördinator

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Steff Sameys
Customer Support Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Didier Van den Broeck
Didier Van den Broeck
Customer Support Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
Robin Roels
Robin Roels
Customer Support Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
Yossef El-Hamrani
Yossef El-Hamrani
Facturatie Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 56 014 49 00 56
E-mail: yossef.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 56 014 49 00 56
E-mail: yossef.el-hamrani@sneyers.net.bmw.be
Ales Nesladek
Ales Nesladek
Facturatie - Customer Support & Waarborg

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be


Chelsey Van Limbergen
Sales Support


Dominick Schroyens
Dominick Schroyens
Parts & Accessories Manager

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be
Wim Bluekens
Wim Bluekens
Parts & Accessories Advisor

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
Andreas Feys
Andreas Feys
Parts & Accessories Advisor


Kristof Govaerts
Kristof Govaerts
Werkplaatsverantwoordelijke
Nick Struyfs
Nick Struyfs
Assistent Werkplaatsverantwoordelijke

Glenn Bosmans
Glenn Bosmans
Technieker

Jef Crol
Jef Crol
Technieker

Dorus Maeyninckx
Dorus Maeyninckx
Technieker

Marc Nuyts
Marc Nuyts
Technieker

Hendrik Schmits
Hendrik Schmits
Technieker

Steven Van Gorp
Steven Van Gorp
Technieker

Marijn Van Vlasselaer
Marijn Van Vlasselaer
Technieker

Elias Vanbrussel
Elias Vanbrussel
Diagnosetechnieker



Stef De Jong
Stef De Jong
Customer Support Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be
Marcella Snoeckx
Marcella Snoeckx
Customer Support Advisor Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Customer Support Advisor Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be


Paul De Laet
Paul De Laet
Team Coach

Mattia Bartolucci
Mattia Bartolucci
Carrossier

Rik De Meulder
Rik De Meulder
Carrossier

Eddy Jurgen
Eddy Jurgen
Carrossier

Jens Van Dijck
Jens Van Dijck
Carrossier

Paul Wagemans
Paul Wagemans
Carrossier

Gerry Winckelmans
Gerry Winckelmans
Carrossier

Neel Cox
Neel Cox
Carrossier

Wesley Blockx
Wesley Blockx
Carrossier



Liesbeth Vervoort
Liesbeth Vervoort
Debiteurenopvolging & HR-administratie
Wim Verboven
Wim Verboven
Financieel & Administratief Manager

Telefoon: 014 49 00 45 014 49 00 45
E-mail: wim.verboven@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 45 014 49 00 45
E-mail: wim.verboven@sneyers.net.bmw.be
Ruth Raemaekers
Ruth Raemaekers
Accountant

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: ruth.raemaekers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: ruth.raemaekers@sneyers.net.bmw.be

Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : 09:00 - 13:00

Financiële dienst

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43

Openingsuren

Ma-Di-Do-Vr 09:00 - 12:00

Carrosserie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail carrosserie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma: 09:00 - 17:00
Di-Wo-Do: 08:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 16:00
Nog vragen?

Nog vragen?

Neem dan snel contact met ons op!

Contacteer ons
Maak een verkoopafspraak

Maak een verkoopafspraak

Plan hier uw afspraak met één van onze verkopers in.

Maak een afspraak
Maak een service afspraak

Maak een service afspraak

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Ontdek ze hier!

Bekijk ze hier
Top